Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én tartom betegesnek...

Csak én tartom betegesnek azt, hogy valaki a túlsúlyos emberekhez vonzódik?

Figyelt kérdés

Hogy tetszhet valakinek ez az egészségtelenség?? Egy túlsúlyos lánynak soha sem lesz feszes kerek izmos feneke, sosem fog veled elmenni egy túlsúlyos ember szinte sehova mert lusta hozzá. Azon kívül, hogy nem szép látvány még a túlsúlya miatt egy csomó betegség fog kialakulni.

Hogy tud ez tetszeni valakinek?

Vagy nem tetszik csak beéri ezzel is, közben meg a szexi karcsú feszes testű lányokról ábrándozik?



2014. aug. 15. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Valoszinuleg nem vagy egyedul, de szerintem az is beteges, hogy te ezt betegesnek tartod.
2014. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudod ez úgy van, hogy emberek vagyunk, nem gépek. Minket nem dugdosnak át lyukas lemezeken, nem dobják ki a túl kicsit, nem csinálnak lekvárt a túl nagyból. Nem kötnek ránk oszcilloszkópot, nem vesznek fel jegyzőkönyvet az élvezeti értékünkről. Lengyel származású amerikai meós nem írja ránk a nevét, annak jelzésére, hogy megfeleltünk.


Kedves volt kolléganőmet ha kérdezted, Robert Redfort, Harrison Ford alá nem adta. Magas legyen a tökéletes férni, szőke és kék szemű. Más szóba sem jöhet.

Több pasival is láttam. Volt potrohos, alacsony. Volt cigány képű és bicegős. Harminc éve él egy olyan rút fickóval, akire még azt sem lehet mondani, hogy egy fokkal rondább az ördögnél.


Azt tudtad, hogy a túlsúlyos emberek általában sokkal kedvesebbek, jobb a kedélyük, mint a keszegeknek?

2014. aug. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát nem éppen, a túlsúlyos emberek depressziósak és lehet hogy sokan nem vesznek róla tudomást de ez egy betegség, tenni kéne ellene, de ha vannak akik ezt részesítik előnyben akkor senki sem fog változtatni és tenni azért, hogy egészséges legyen, ugyanúgy enni fogja a szar gyors kaját mondván hogy "minek egyek egészségesen meg sportoljak ha így is tetszek valakinek" és inkább beletörődnek sőt van aki büszke rá, minthogy változtatnának...

Nem a girnyókat részesítem előnyben hanem az egészséges alkatot!

2014. aug. 16. 00:03
 4/6 Doruss ***** válasza:
Neked ez tetszik, de tökre ízlés kérdése az egész. Meg aztán attól, hogy valaki túlsúlyos, még ugyanúgy van joga boldog kapcsolatban élni. És a túlsúly gyakran nem oka, hanem inkább következménye valamilyen - akár lelki, akár testi - betegségnek vagy rendellenességnek. Nem lehet egyszerű lefogyni, hogyha az ember akár saját hibájából, akár önhibáján kívül régóta túlsúlyos. És akkor már inkább vállalja föl, hogy ő ilyen és kész, minthogy tönkretegye magát.
2014. aug. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De le lehet fogyni csak lusták és inkább jönnek a h*lye d dumával! Csak akarni kéne... De inkább beletörődnek és bánatukban zabálnak tovább. És a túlsúly igenis nagy probléma!! Mondjuk minek is foglalkozom én mások egészségével?! Nem én fogok szenvedni és 20 évvel korábban megdö*leni...
2014. aug. 17. 05:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy meg vicces, hogy az emberek 95%-a tehet az elhízásáról és csak 5%-a nem, de mégis mindenki azzal az 5%-al példálozik.
2014. aug. 17. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!