Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha megszeretek valakit a...

Betti000000nuku kérdése:

Ha megszeretek valakit a számítógépen keresztül és kiderül hogy Ibrány Kertvárosba lakik én meg Budapesten akkor hagyjam az egészet vagy továbbra is legyek vele? én komolyan szeretem de beleőrülök hogy nem találkozhatunk! (? )

Figyelt kérdés
Szeretném ha mindannyian a "nem és igen" választ alkalmaznátok :) előre is köszönöm :D
2014. aug. 16. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:

"hagyjam az egészet vagy továbbra is legyek vele? "


Hogy lehet erre "nem"mel vagy "igen"nel válaszolni? :D

2014. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amúgy, ha már felvetődik benned ez a kérdés, akkor nem szeretheted őt annyira.

Ebben az esetben pedig hagyd az egészet. Főleg ha nem is tudnátok megoldani hogy találkozhassatok.

2014. aug. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nem és igen.
2014. aug. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez érdekes hogy megszeretsz valakit a számítógépen keresztól :D Hát hogy ha csak a gépen keresztül tudsz párkapcsolba lenni. Mert pl ocsmány vagy,esetgleg félénk akkor nyugodtan beszélgess vele! Ezt nem bunkóságból írtam
2014. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
látott már róla képet szerinte szép vagyok :) de igazad van utolsó válaszoló csak gépen keresztül tudok megszeretni embereket mert félek az emberektől mindenki félreért és kihasznál ezért nem barátkozom
2014. aug. 16. 15:51
 6/7 A kérdező kommentje:
rólam*
2014. aug. 16. 15:51
 7/7 anonim válasza:

Még 1 szer bocsi,hogy így fogalmaztam :S


De am vigyázz az ilyenekkel nem biztos az ,akinek kiadja magát! Ha találkozol vele akkor is csak egy olyan helyen ahol sokan vannak! Ne hívd el magadhoz addig amíg meg nem ismered

2014. aug. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!