Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tiltják tőlem a barátnőmet,...

Tiltják tőlem a barátnőmet, mit tegyek? Sziasztok, az a gond, hogy barátnőmet tiltják tőlem a szülei, nem találkozhatunk, nem járhat hozzám. én sem mehetek hozá szoval mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kicsit részleteseben a bartnőm 16 éves én meg 22 minden redben voltedig el is fogadtak de egy nagy hibát követem el el vittem magam a bartnőmet Pestre a meg kérzdezésük nékül és mikor haza jötünk el kezedet nekem patogni az apja retenetes dolgokat modot rolam és hát én sem hagytam magam ki ossztotam rendesen és ere az volt a válasza hogy felecsemel a lányát és ha közeleébe megyek feljelent meg mneg is fenyegetet én nagyon szeretem a bartnőmet és ö is engem eben a honapban leszük 1 évesek is de most nem tudom mit csinájak

2014. aug. 5. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem felecsed el.
2014. aug. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
55%

Hát ha tényleg szereted akkor küzdj érte, tegyél meg mindent, hogy találkozhassatok, és próbálj a szüleinél jó fej lenni.

És vegyél egy helyesírási szótárt, addig is gyakorold a nyelvtant XD

2014. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt csodálom hogy eddig nem tiltották..
2014. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Töled én is eltiltanám a lányomat.


1. Túl idös vagy hozzá.


2. Engedély nélkül elviszed otthonról.


3. Utána még neked áll feljebb és veszekszel a szülökkel.


4. A helyesírásod alapján tanulatlan, müveletlen, buta valaki vagy.

2014. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Ne haragudj, de nem bírom megállni... ilyen hibás helyesírást életemben nem láttam. És nem az elütésekre gondolok...

Én se örülnék, ha a lányom egy ilyen sráccal lógna.


Egyébként, h válaszoljak is: igen, felejtsd el. Megbízhatatlan vagy, és utána még neked áll feljebb, és te osztod ki az apját?! Mit remélsz?! Amíg a lány be nem tölti a 18-at, az lesz amit a szülei megengednek, ha tetszik, ha nem.

2014. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat de a helyes írásom egy betegség miat ilyen eröl nem tehetek igy szültem ezen kivül rendes jól fizetö munkám van saját lakásom és kocsim a szüleinek be mutakoztam és el fogadtak azért csodálkozom hogy ki akadtak mert töbször volt már velem mert a szüleimhez mentük és nem elsö alkalom hogy velem jöt és töbször aludt már nálam is töb napig és a szülinek is meg igértem hogy midig vigyázok rá szoval tudták hogy jó helyen van
2014. aug. 5. 22:07
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Hazudsz is mint a vízfolyás. Nézz picit magadba, gondolkozz el, ez a lány már nem lesz a tiéd.
2014. aug. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon utálom a begyepesedett szülőket, de neked, ha tudnék sem segítenék. Addig jó annak a lánynak, ameddig nálad minimum 2x jobb pasit talál..
2014. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Elvitted ot az engedelyuk nelkul, aztan veszekedtel veluk, raadasul tul idos vagy hozza.


Ez a harom ok eleg arra, hogy keress magadhoz valo lanyt.

2014. aug. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem túl idős hozzá, hanem túl hülye.
2014. aug. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!