Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hirtelen rosszul lettem és...

Hirtelen rosszul lettem és hánytam mitől lehetett ez vagy mi a bajom? Esetleg lehet terhesség jele is?

Figyelt kérdés
már kb 1 hónapja mindig furcsán érzem magam mert hirtelen éhes leszek és akkor úgy érzem magam hogy összeesek vagy hányingerem lesz ha nem tudok valamit enni. megjött a menzeszem rendesen és rendesen 4-5 napig tartott de olyan kevés volt hogy egy nap 1 tampon elég volt. csináltam tesztet de az negatív volt. most meg elmentünk a pasimmal kettesben a vízpartra kb 2 órát voltunk ott nem volt egész addig semmi bajom mikor elkezdtünk szexelni akkor hirtelen elkezdtem szédülni és úgy éreztem nem birok állni és összeesek pár perccel késöbb indultunk hazafele és nagyon hányingerem volt és hánytam is. többször fordult már elő hányinger lefekvés után mikor elakartam aludni nem hánytam de az inger megvolt. mi bajom lehet? :O

#hirtelenhányás
2014. aug. 17. 18:41
 1/1 Zsuzsi94 válasza:
Nem lehet,hogy valami vírus okozta?
2015. jan. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!