Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 35 hetes kismama vagyok!...

35 hetes kismama vagyok! 2hete beékelődött a baba feje, ez jelentheti azt hogy nem viszem végig? Boldog babavárást nektek!

Figyelt kérdés

2014. júl. 18. 11:02
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim válasza:
Szia!Én is 35 hetes vagyok és augusztus 21-re vagyok kiírva.Te honnan tudod, hogy beékelődött a baba feje?vagyis hogy beállt a szülőcsatornába.Érzed?Én még a magzatmozgásokon kívül s azon kívül hogy rettenetesen nyomja a hólyagomat nem érzek "semmit" azaz szülés előtti jósló jeleket.Bár szép derék babám van, már most 2766 gramm a becsült súlya (kedden voltam UH-on)s azt mondták hogy augusztus 15-20 között meg fog születni.Kérlek fejtsd ki bővebben ezt a beékelődést hogy mit érzel stb. kíváncsi vagyok a részletekre.
2014. júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Nekem u.h mondta a dokim hogy vigyázzak magamra mert bevan ékelődve a feje.Én nem érzem csak annyit hogy sokszor megyek a wc re igaz csak pár csepp jön!Tegnap voltam NST-n és ott mondta a doki hogy tényleg nem sok van már mert a fájások már jol kijönnek?Te milyen magzatvédőt szedsz??És a magneB6 ot szeded?
2014. júl. 22. 12:58
 3/53 anonim válasza:
Szia!Én július 30-án megyek NST-re.Még aktívan tevékenykedem itthon, főzök,mosok,takarítok, vasalok,elég jól viselem ezt az időszakot.Én szedek GRAVIDA terhesvitamint,neo ferro folgammát(vastablettát) és magnézium citrátot.Eddig a magneB6-ot szedtem a magnézium citrát előtt, de a doki mondta, hogy gyenge nekem csak a magneB6,mert erős lábikragörcseim voltak.Úgyhogy ezt a 3 készítményt szedem.
2014. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Aha értem ,még én is aktív vagyok mondjuk sokat pihenek is! Hol fogsz szülni? Ki az orvosod??
2014. júl. 26. 14:56
 5/53 anonim válasza:
Szia!Én is megpróbálok sokat pihenni,de valahogy aktív vagyok főképpen mert költözés és házfelújítás közepette vagyunk.Így én alszom egyedül a felújítás alatt a garzonlakásban és a férjem meg munka után még 4-5 órákat dolgozik a házban.Hiányzik s valahogy talán emiatt nem tudok nyugodtan pihenni mert nincs mellettem :( A Péterfyben fogok szülni és nincs fogadott orvosom. Sokan meglepődnek ezen, de én teljesen elégedett vagyok az SZTK-s ellátással és sok jót hallottam az ottani orvosokról.Te hol fogsz szülni?Neked van fogadott orvosod?
2014. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
Értem akkor nagy munkába vagytok!Én is a múlthéten fogadtam csak orvost a semmelweis-be Dr.Hardonyi Andrásnál fogok elvileg szülni!Kisfiatok lesz vagy kislányotok?Hogy fogják hívni?Apás szülés lesz?
2014. júl. 28. 20:32
 7/53 anonim válasza:
Kisfiúnk lesz,István lesz a neve mint az apukájának.Elviekben apás szülés lesz de ez nem biztos még.Ha éjjel,hajnalban vagy hétvégén jönnek a fájásaim akkor a férjem visz be és bent is marad.Ha épp munkaidőben és nekem mentőt vagy taxit kell hívnom,akkor pedig majd utánam jön.Annyira nem rajong az apás szülésért mert fél tőle egy kicsit,de nem zárkózik el előle.Én pedig nem zárkózom el ettől.A helyzet hozza.Nektek lányotok vagy kisfiatok lesz?Mi lesz a neve a babának?Nálatok apás szülés lesz?
2014. júl. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
Nagyon szép neve lesz!Mi is Kisfiút várunk és Zalán lesz a neve!Apás szülést tervezünk ha bírni fogja a papa... Én csak mentővel mennék bár kitudja hogy mi lesz!Vannak már jóslófájásaid?
2014. júl. 29. 15:34
 9/53 anonim válasza:
Örülök hogy nektek is kisfiatok lesz és szép lesz a neve :)nekem még nincsenek jóslófájásaim s egy ideig ne is legyen,mert hétvégén költözünk a házunkba 2 ízben,Nagykanizsáról egyrészről majd Budapestről a 7.kerületből a 17.kerületbe.Úgyhogy még a babaszoba nincs teljesen készen, a bútorai és az ágya nincs összeszerelve.Úgyhogy remélem sokkal nem jön előbb.Bár már csak 3 hetem van. Neked vannak már jóslófájásaid?
2014. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! Hát igen reméljük még beköltöztök meg berendezkedtek addig nem akar majd kijönni a kicsi fiad ! Én 23ra vagyok kiirva de sokan mondják hogy nem fogom addig vinni! Nekem már vannak jóslofájásaim ki lehet bírni ! Pocid nagy??
2014. júl. 30. 17:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!