Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha felvettek a Corvinus kolijába de én mégsem oda fogok járni iskolába akkor maradhatok abban a koliban?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kollégium, iskola, Corvinus

2014. aug. 17. 21:48  Privát üzenet  

A válasz
Valszeg nem...

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2014. aug. 17. 21:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Corvinus közgáz gólyatábor - mi az a két font mozák?
Apródról vennék telefont, de nem akarja utánvéttel elküldeni, mondtam neki, hogy már volt ilyenben részem nem szeretnék rendőrségre járni stb mondta ö sem és másnap feladja stb. hülye?
Szeptembertol kozepsuliba fogok jarni es az uj osztalyfonokunk ker egy bemutatkozo fogalmazast. Hogyan alljak neki?
Ha BCE-biomérnökire fogok járni, attól választhatok BME-s kollégiumot, vagy ez így nem működik?
Budapesten a Corvinus egyetem államilag támogatott? Fizetni kell, ha valaki oda fog járni? Nyelvvizsga vagy emelt szintű nyelv érettségi nélkül nem is lehet bejutni? Nekünk azt...
Mi a neve annak a ps2 játéknak ami azzal kezdődik, hogy miközben elmegy a vonat kiugrik belőle az ember, amivel aztán szobákból szobákba kell járni és lőni az ellenségeket?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!