Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Corvinus közgáz gólyatábor -...

Corvinus közgáz gólyatábor - mi az a két font mozák?

Figyelt kérdés

2014. aug. 4. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem annyira fontos dolog, majd GT-ben tudod meg ;)
2014. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és amúgy milyen a közgáz gt? normális keretek között zajlik?
2014. aug. 8. 08:41
 3/8 anonim válasza:
100%
Igen. :) Semmire nem leszel rákényszerítve. Érdemes elmenni, hiszen itt ismered meg a csoporttársaidat, akikkel jó esetben sok időt fogsz eltölteni a következő években. :)
2014. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) még annyi, hogy pár üveg vodkát vigyek? vagy nem módi vinni? :D
2014. aug. 9. 08:41
 5/8 AzulPista válasza:
Én is szívesen választ kapnék erre, mert érint :-). Egyébként a vodka témáról annyit, hogy szerintem nem fog senki kinézni ha feltankolsz én is azt fogom tenni ;-) !
2014. aug. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vigyetek magtokkal piát, érdemes annyit vinni ami kb 5 bulira elég, de az öcsisek csinálnak büfét ami nem drága ;) ha van még kérdésetek nyugodtan :)
2014. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A dzsalababadi földművesek által használt tradicionális népi fa-gyepszelleztető, amit minden évben a tavaszi napéjegyenlőségkor fellocsolnak a legfrisebb, már nem szűz lány vérével, ezzel szimbolizálva a mák földek termékenységét és a bennük rejlő gazdasági potenciált.
2015. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valaki elmondhatná, hogy nagy fszág hogy "GT-ben majd megtudod :D" mert az után se mondták meg, mert ugye ez mekkora visszatérő, óriási poén még mindig az öcsisektől, hogy mondják ezt a süket dumát. Azóta kijártam a szakot, az eggyel fölöttem járó isntruktorok közül még mindig vergődnek, változtak az idők. Egy volt öcsis is azt mondta, hogy nem tud róla sokat, szóval nemhogy a gólyák, de ők se tudják hogy mit akarnak ezzel. Csak azt, hogy évtizedes hagyománya van annak, hogy kérik a mozákot, amiről nem tudják, hogy micsoda. Ennyi. Tehát fölösleges sokat gondolkodni rajta. És ezek alapján az összes olyan szöveg, hogy "van jelentése", meg "valaki már hozott egyszer" mind süket duma.

B*zmeg, konkrétan egy öcsis se tudja, hogy ez jelentett-e valaha valamit, csak azt tudják hogy ilyeneket kell mondani, mint amit a mostani válaszolók is, biztos ők is büszke öcsisek :D


Eddig nem volt ez leírva a neten, most itt van. Szerintem nem robban fel a világ tőle.

2017. máj. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!