Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Depresszióban szenvedek?

Depresszióban szenvedek?

Figyelt kérdés
Lehangolt állapotban vagyok már lassan több mint egy éve, barátokra nem igazán tudok számítani mert nagyon nincs is kire új suliba kerültem, egyszerűen nem meggy a beilesszkedés, úgy érzem hogy elvesztettem az önkontrolom. egyébként se vagyok beszédes típus, csöndes visszahuzodó lánynak tudom magam jellemezni. kínosnak érzem hogy folyton csedben vagyok. Nem meggy egyszerűen a beszélgetés. Normális válaszokat várok. Köszönöm
2012. febr. 4. 00:52
 1/1 anonim ***** válasza:

lehet, de nem biztos. A zárkózottság, a visszahúzódó életmód önmagában nem betegség. Olyanokat kellene találnod, amilyen te vagy.

Ha már olyanok jutnak eszedbe, hogy minek élsz, meg hogy dögölnél már meg, akkor sajnos igen.

2012. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!