Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igy lehetseges?...

Reese96 kérdése:

Szerintetek ez igy lehetseges? Erettsegi.

Figyelt kérdés

Sziasztok, arrol lenne szo hogy iden fogok erettsegizni. Tanacsot kernek... Orvosira szeretnek menni de iden nem fog osszejonni. Bioszbol emeltezek es ugy gondoltam felvetelizek etk ra majd jovore kemiabol emeltezek es orvosira beadom a jelentkezest... Iden szerintem mar nem tudnam megcsinalni a kemia emeltet...

Ha most jo lesz a biosz emeltem es a kovetkezo evben kemiabol emeltet csinalok akkor ez igy lehetseges? Segitsetek kerlek!!



2014. aug. 18. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos, csak akkor már pénzbe fog kerülni a plusz egy emelt, jelenlegi árfolyamon 25 ezer Ft.
2014. aug. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De meg akkor is jobban jarnek minthogy elcsesszem az emelt kemiat nem?...
2014. aug. 18. 12:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudnod.

Ha most nem mész emelt kémiára, akkor jövőre ugyanannyiért mehetsz, mint ha most mész, és jövőre még egyszer.

2014. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!