Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek már késő, hogy...

Szerintetek már késő, hogy tanuljak fúvós hangszeren játszani?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok. Szívesen tanulnék fúvós hangszeren zenélni. Késő már? El tudnám annyira sajátítani, hogy fúvós zenekari tag lehessek, például városi zenekarban?

2014. aug. 18. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Mért lenne késő? 21 évesen is ugyanúgy meglehet tanulni mint 5 évesen, sőt hamarabb megy, felnőtt fejjel könyebb megérteni a szolfézst.

Annyi hogy nagyon-nagyon jól menjen legalább 8 (nem tudom fúvósnál mennyi de hegedűn a tanárom szerint ennyi kell ahhoz hogy nagyon jól menjen) év kell, tehát ezért ajánlottabb kis korban elkezdeni.

Nyilván szorgalomtól függ mert én pl 4 évet tanultam hegedűn de egy másodéves simán lepipál.

2014. aug. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Fontolóra veszem ,mert érdekelne, bár még sosem próbáltam.
2014. aug. 18. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!