Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy idén...

Mit szóltok ahhoz, hogy idén augusztus 20-án is elmaradnak a tűzijátékok, a vihar miatt, úgy mint tavaly?

Figyelt kérdés
Ugyanis az Időkép is és egy másik meteorológiai szolgálat határozottan megerősíti,hogy szerdán nyugat felől hidegfront érkezik viharos széllel,zivatarokkal ami már délután eléri Budapestet,Estére pedig Keletet. Tehát idén is veszélyben vannak a tűzijátékok. Jó a pestit biztos megtartják egy kisebb viharban is,mert a Duna az elég széles nyitott terület de a többi városban biztos elmarad. Itt Debrecenben,ha elmarad akkor Úgyis lesz gólya tábori tűzijáték aug 28 és szeptember 4-én is ami elég nagyszabású azért,de vajon mi lesz,ha a többi városban is elmarad,pl Szegeden tavaly mikor elmaradt ott is akkor azt sem pótolták. Am.a 2006 os tűzijáték biztos izgi lehetett Pesten. Nade mit szóltok ahho,hogy idén is számos városban el fog maradni?

2014. aug. 18. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Én most teljesen paff lettem.

Hogyan is éljek ezek után a megszokott módon, ha elmarad a durrogtatás?

A 2006-os pesti bulit meg mindennek lehet nevezni, csak izginek nem. Főleg, akik megsérültek. Azoknak több volt, mint izgi.

2014. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó,bocsánat,nem úgy értettemnem úgy akartam írni,csak,hogy értsék a válaszolók az egész kérdésem.
2014. aug. 18. 16:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit vársz mit szóljak? Végre észhez tértek és nem az számít, hogy ha már beleölték a pénzt akkor mindenképp tűzijáték kell hogy legyen, hanem az emberi biztonság az első. Ritka itt Magyarországon.

Ha meg elmarad elmarad. Engem már évek óta nem nagyon hat meg a dolog. 20 éves vagyok, láttam már eleget. Én inkább mást ünneplek ilyenkor, mert bizony ma a nagy többségnek augusztus 20=tűzijáték. Azt sem tudják, hogy ez mitől ünnep. Szóval szánalmas.

De ez most nem ellened irányult kérdező. Csak ha már itt tartunk kifejtettem a véleményem.

2014. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!