Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel díszíthetném a könyveim,...

Mivel díszíthetném a könyveim, füzeteim iskolakezdésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy meguntam, hogy a sima spirál füzeteket bámulom. Bekötni nem lehet, mert spirál, esetleg van valakinek valami jó ötlete a borítóra? A könyveimre öntapadós fóliát szoktunk venni, de így is unalmas. Ezen kívül, ha van valami tippetek, amivel a többi sulis cuccomat is vidámabbá, érdekesebbé tehetem, szívesen várom az ötleteket. (Sajnos nagyon sok füzet, egyéb kell, így mindig a legegyszerűbbet és legolcsóbbat vesszük)

Minden hasznos válaszra megy a zöld pacsi!



2014. aug. 20. 21:17
 1/5 anonim válasza:
Ha van kedvenc bandád,akkor mehetnek a logók/idézetek.Egyik ismerősöm matakfüzetének hátulján Kurt Cobain volt pl.XD De lehet egyszerűbb is...kérd meg a haverokat,h mindenki rajzoljon rá egy jelet(csillag,smilei,szív),adj nekik sokféle tollat(ami nem fog kenődni!!!).Ezekhez a legjobb az egyszínű mintanélküli füzet.Rakhatsz matricát.Engedd el a fantáziád!
2014. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ezt kipróbálnám [link]
2014. aug. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha olcsóbban akarod kihozni rajzolj rá vmit, vagy írj én pl egyik éven a tantárgyat írtam rá filccel vastagon, átlósan, hullámosan,... különböző karakterekkel esetleg, pl i betűt én ge<inek rajzoltam,...

[link]


ha pár száz ft-ot ráköltesz akkor vehetsz matricát vagy nyomtatsz vmit ragasztós lapra...

2014. aug. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én régen azt csináltam, hogy az átlátszó fólia alá is tettem valamit. Mi mindig mintás csomagolópapírral becsomagoltuk, mintha könyvborító lenne, és arra ment rá az átlátszó tapadós borító.
2014. aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sakura1222 válasza:
az attól függ hogy miket szeretsz. Én pl. rajzoltam és azt ragasztottam rá.
2014. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!