Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az baj ha 14 éves vok de...

Az baj ha 14 éves vok de nállam idősebb pasikba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyire idős?
2010. jan. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
6 év van köztünk
2010. jan. 15. 19:39
 3/9 anonim válasza:

Ez általában akkor alakul ki, ha a kortársaidat éretlennek találod. Addig tart, míg nem találkozol egy hasonló korú érett fiúval.

De hogy a kérdésedre válaszoljak, szerintem nem jó dolog, de nem is ritka eset.

2010. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az nagyobb baj, hogy nem tudsz írni.
2010. jan. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

*nálam


és szerintem 6 év az sok :S

2010. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ezt neked kell érezned hogy szerinted baj e. de mivel feltetted a kérdést, ezért gondolom te is soknak tartod a 6 évet.



noorbyyy

2010. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bajnak éppen nem baj...A baj inkább az,ha egy 20 éves lesz szerelmes egy 14 évesbe.Legalábbis nem tartom túl egészséges dolognak.

Bár azt mondják a korkülömbség nem számít.És ebben sok igazság van,amennyiben felnőtt emberekről van szó.

Egy 14 éves valószínűleg jobban jár,ha a saját korosztályából választ párt magának.

2010. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Inkább az a gáz hogy nem tudsz helyesen írni


vagy mostanság ez a divat? "vok" -.-

2010. jan. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem sok szerintem ha szereted akkor mind1 hogy hány év vald be neki és ha azt mondja neki is tetszel akkor vagy fel vállaljátok egymást vagy ha nem szeretnéd fel vállani várj 1-2 évet és utána már fel vállalhatjátok bár én a helyedben nem szégyelném hisz ilyen a szerelem :)
2013. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!