Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy lány bár azt mondja egy megbízható rendes pasira vágyik, mindig olyan pasikba lesz szerelmes aki épp nem olyan? Talán mert bár az ilyen pasi kéne csak az ilyen pasi unalmas?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gangxsta szavaival élve: "Ilyenek a nők, a szemeteket szeretik" És ez tényleg így van. :) (f28)
2009. márc. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Ezt én is szoktam kérdezni magamtól, de én mindig is az ellentétét vonzottam annak, amire vágyom...Szóval nem tudom...De egy biztos (legalábbis nekem): akármennyit is veszekedjünk a barátommal, azt hiszem, hogy ha csöndes lenne, meghalnék az unalomtól. :D Az én szememben ő A FÉRFI (épp azért, mert nem tudom átformálni,még ha megfeszülök, akkor se)
2009. márc. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Pontosan, a kérdésbe megírtad a választ is. Egyrészt vágyunk a biztonságra, másrészt egy "rendes" pasi unalmas..... Vonzóbb, ha valakiért "meg kell kűzdeni"...

Hosszú távon ez már nem feltétlenül igaz, egy link pasira nem lehet számítani stb. Furcsa ellentét ez: a szemetekhez vonzódunk, de rendes pasival élünk :)

2009. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én például undorodok a szemetektől.Sosem jöttek be,még akkor sem ha helyesek voltak és nem azért mert én ronda vagyok vagy lúzer és semmi esélyem nem lenne náluk.Rám is nyomult már jópár "szemét" akik igaz jól néztek ki,hidegen hagytak mert tudtam hogy kb 1 éjszakára kellenék,leszarnák a fejemet..stb.És van 1 fiú aki bár egyedül van sokszor,mindenkivel kedves és egyáltalán nem unalmas,sőőőt...
2009. márc. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gangxta-nak most nincs igaza. en nem a szemeteket szeretem. azt nem lehet megvalasztani h kibe lesz szerelmes az ember. az szerelem neha sajna ugy gázol el mint a villamos.. :S
2009. márc. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!