Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenet a facebookon az a...

Mit jelenet a facebookon az a jel hogy 3 vonal egymás allat van?

Figyelt kérdés
nagyon érdekelne mert egyik ismerősőm mindig ijet ír és nem szeretném megkérdezni mert még csak most ismertem meg és nem akarom hogy egy tudatlan baromnak nézen.

2014. aug. 24. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan kérdezd meg! Ilyen helyesírással ugyanis már rég egy idióta, tudatlan, iskolázatlan, sötét balfa.sznak néz.
2014. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az a szerencséd hogy tele van a világ olyan bunkó parasztal mint te csak ezért nem lógsz ki a sorból
2014. aug. 24. 18:51
 3/10 A kérdező kommentje:
De am remélem tudod hogy mi az hogy diszlexia
2014. aug. 24. 19:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze. Hülye vagy, csak a diszlexia jobban hangzik.
2014. aug. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akár hiszed akár nem diszlexiás vagyo. és ha ennyire tudod a jelentését (diszlexia)akkor talán ellöb gondolkozál mielöt írsz mert még mindig diszlexiás vagyok és rohatul nem tehetek róla
2014. aug. 24. 19:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért azt gondolom tudod, hogy a mondatokat nagy kezdőbetűvel kezdjük! Az mindenesetre dicséretes, hogy a pont után kiteszed a szóközt. Ja, igen, egyébként tudom, mi az a diszlexia.


És most válaszolok a kérdésedre is:


Nem hinném, hogy bármi jelentése lenne. Én legalább is még nem találkoztam vele. De egyébként kérdezd meg tőle.

2014. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Képzeld el tudom hogy a mondatokat nagy kezdőbetüvel kezdjük de erre az egyre most nem figyeltem oda zárj érte bőrtömbe....szerintem fogalmad sincs hogy mi az a diszlexia mert akk most nem bunkoznál itt egy 15 éves lányal ...szerintem soha nelegyenk gyerekeid mert rohatul nem tudtsz dolgokat megérteni ráadásul olyan dolgokat amiről az illető nem teht. sok sikert az életedhez (nagy szükséged lesz rá) ...én most ezt a kérdése törlöm azért hogy ne süljedjek le a te szintedre és a válaszaidra már nem vagyok kiváncsi.....

gondolkozál el

2014. aug. 24. 23:02
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A hülye és a diszlexia között van különbség. Kérdést NEM lehet törölni GyK-ról XD

Amúgy meg... Hogy ír valaki 3 vonalat egymás alá?

Kedves 15 éves lány. Nem csak diszlexiás vagy ˇˇ És 15 évesen a hugom jobban írt, pedig ő is diszes...

2014. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz? ≡

Ez sok mindent jelenthet, lehet matematikai, kémiai jelölés, de van aki a hamburgert jelöli vele...

2014. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8!

Gondolom a megfigyelt kérdések közül törölte.

2014. aug. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!