Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sword art online-hoz hasonló...

Sword art online-hoz hasonló anime?

Figyelt kérdés
olyat keresek ami szintén játékban/virtuális valóságban játszódik.

2014. aug. 24. 22:26
 1/7 Firedoom ***** válasza:

Log horizon, accel world(ez a sao vilaga csak par evvel kesobb)

Es ami nem ide tartozik, de qva jo(elnezest) no game no life

2014. aug. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előzőhöz: nem, az Accel World nem a SAO világa később. Ugyanaz az írója és mindegyikben van valami "játék", meg virtuális valóság. És ennyi. Nincs több kapcsolat.


Ugyan nem virtuális, de ez is játék... már akinek: Gantz

Tündi-bündi vadászós-pontgyűjtős játék. Na jó, azért picit véres és kegyetlen inkább, mit "énkicsipónim". :)

Ilyen haláljáték jellegűbb anime van még 1-2. Ezekhez néhol azért nem vidám jellegűek:

- Deadman Wonderland

- Mirai Nikki

2014. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

LEhet hülyeség amit írok, de a Sword Art Online 2(GGO Phantom Bullet)

Ezt ne felejtsd el!

2014. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
SAO 2-t most nézem. amúgy mindenkinek köszönöm a válaszokat
2014. aug. 25. 12:42
 5/7 Firedoom ***** válasza:

Elso vagyok, akkor bocsanat, hogy felrevezetem a jelenlevoket :)

Meg nem lattam az animet,de informacioim (amik ezek szerint tevesek) szerint ez van :D

2014. aug. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megnéztem az accel world-öt és mindkettőtöknek igaza van uh nem kellett volna bocsánatot kérned. az accel world virtuális valósága nem ugyanaz mint ami az sao-ban volt de a valódi világa igen.
2014. aug. 28. 00:01
 7/7 anonim válasza:
az első válaszadónak igaza van. A kicsi dagadék (nem jutt eszembe a neve...mmmmmhhh... talán Hachi vagy mi XD) amikor kutat a szárnyit ellopó csávó után akkor visszautal a SAO 2020-as Nevergear-jére. (remélem jól írtam le XD)
2016. febr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!