Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptam ajándékba Japánból egy...

Kaptam ajándékba Japánból egy kulcstartót, ami egy kicsinyített szamurájkard (tokkal). Bár a penge hosszúsága 15 cm, de valami gyenge anyagból van, kézzel is könnyen görbíthető, igazából levélkésnek minősül. Vajon hordhatom-e az övemre kiakasztva?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos én a nemre szavazok :/ eleve a 15 cm pengehosszal nem is hordhatod csak úgy közterületen.
2014. szept. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de nekem igazából a konkrét jogszabály kellene erre vonatkozóan, a penge hosszúsága az persze nem oké, de egyáltalán mit ért a jog azon, hogy penge??? :)
2014. szept. 14. 16:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van vágóéle vagy csak tompa?
2014. szept. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincsen vágóéle, teljesen tompa!
2014. szept. 17. 06:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem merném hordani, mert a hordásának öröme messze nem áll arányban azzal, mekkora balhé lehet belőle, ha elkap a rendőr, vagy lefotóz (akár lesből) egy jóakaró gonosz ember, és feljelent... hatalmas balhé lehet belőle, és csak rosszul jöhetsz ki belőle... meg magyarázkodhatsz... nekem ez a cirkusz, a balhé, a megaláztatás meg az egész meghurcoltatás abszolút nem hiányozna... zsebbe dugva oké, de direkt kifityegtetve látványosan kizárt...
2014. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!