Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a kolis zuhanyzás?

Milyen a kolis zuhanyzás?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés lesz de vasárnaptól kolis leszek és megakarom tudni milyen a zuhanyzás mert szégyelős vagyok senki előtt nem öltözöm és szégyellem a kicsi mellemet is és a koliban van a zuhanyzón zuhany függöny? Vagy akkor megyünk zuhanyozni amikor akarunk? és nem nevetnek ki ha meglátnak?

2014. aug. 25. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát normális helyeken lennie kell zuhanyfüggönynek. Egyébként nálunk úgy megy, hogy bemész szépen törülközővel, elhúzod a függönyt, leveszed a törülközőt, ha van akkor kiakasztod a fogasra ami a választófalon van ha nincs akkor csak fel dobod a függöny karnisra (nálunk legalábbis nem éri el ott a víz) és ha kész vagy le szeded és kijössz és senki nem lát meztelenül.

Egyébként általában meg van szabva meddig lehet elmenni fürdeni, az más dolog, hogy ki hogyan tartja be... :D

Ez elvileg a szabályzatban benne van.

Utolsó kérdésedre a válasz, miért nevetnének ki? Maximum ha gimis koli és az egyéneknek az életkora az IQ számukkal egyezik meg de ettől nem kell tartanod szerintem :D

2014. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell szégyellősnek lenni, és főleg nem szégyellni a kis melleket, mivel semmi gond azzal, kb minden második csajnak olyan van, nem csak neked. Van ahol van függöny, van ahol nincs... majd kiderül.
2014. aug. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van olyan hely, ahol válaszfal sincs, van ahol van, van ahol függöny is van. Egyáltalán nem kell szégyellősnek lenned. Azt nem írtad, hogy gimi, vagy egyetem-e, ha utóbbi, akkor senki nem fog azzal foglalkozni, hogy hogy nézel ki, ha van bennük egy kis empátia, rád sem néznek (ahogy te sem másra). Ha gimi, akkor általában van egy időhatár, ha egyetemista, akkor senkit nem érdekel mikor zuhanyzol.

Egyébként én egyetemista vagyunk, nekünk van pl. saját zuhanyzónk a szobában, szóval nincs ilyesmiből probléma.

Wc nincs, én inkább attól érzem kínosan magam.

2014. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
gimis koliba megyek
2014. aug. 27. 01:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk van zuhanyfüggöny. Tavaly, mikor koleszos lettem, még énis tökre szégyellős voltam, nehogy meglássák milyen kis melleim vannak, de aztán már leszartam. A koliban senki sem szégyellős! :)
2014. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!