Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez hogy lehet? Kérdés rövid,...

Ez hogy lehet? Kérdés rövid, magyarázat hosszú

Figyelt kérdés
ha a mobilommal felveszem magam a tükörben videoval, vagy lefotozom magam, ugyan azt látom mint a videon! Jól nézek ki stb! De ha ugyan úgy levideozom magam , de úgy hogy a mobilt magam elé tartom, tehát nem tükörben, tök más az arcom..de a házban több tükör is van mindegyik picit eltérő..de arra lennék kiváncsi hogy miért más az arcom ha szemből videozom magam, mintha tükörben! 17L

2014. máj. 13. 00:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%
Úgy tudom a tükör más képet tükröz vissza a vámpírokról és a démonokról és a succubusokól.
2014. máj. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
*-és.
2014. máj. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Más a szög.

De ez hogy tartozik ide?

2014. máj. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
Nem ismered fel magad a tükörben vagy a tükör torzít? Vagy más a megvilágítás és hunyorogsz. Pontosan mi a különbség, más is látja vagy csak te?
2014. máj. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
aki nem tud selfiet csinálni az ne is egyék.
2014. máj. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Ez azért van,mert béna a telefononod.Enyémmel is így van sajnos.
2014. máj. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
de most melyik mutatja az igazi arcom? bocsánat hogy ide irtam :)
2014. máj. 13. 00:26
 8/33 A kérdező kommentje:
ha magam elé teszem a mobilom és úgy fotozok , tök bénának tűnik a hajam, az arcom is annyira más nem tetszik...de ha tükörben fotozok,tetszik amit látok, meg ha levideozom magam tükörben az is tetszik ..nem értem ezt igazából
2014. máj. 13. 00:31
 9/33 anonim válasza:
Baze, fizika/geometria óra meg van? A tükörbe sose azt látod ahogy mások látnak. Azt csak fényképeken vagy a telefonodba..
2014. máj. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
Én is sokkal jobb képűnek látom magam tükörben, mint fotón. Rohadjon meg a világ, hogy az a torz kép, ami a jobb. :D
2014. máj. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!