Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy 186 cm...

Mit gondoltok egy 186 cm magas lányról? Nem túl magas?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és kicsit zavar a magasságom. A legtöbb fiú, meg lány jóval alacsonyabb nálam, és úgy vettem észre, hogy a fiúk kevésbé szívesen ismerkednek ilyen magasságú lányokkal. Nyilván nem tehetek semmit ellene,igyekszem megbarátkozni vele, és előnyösebb ruhákat választani, kihangsúlyozni a magasságomat. Szerintetek ciki, ha valaki ennyi idősen ilyen magas?

2014. aug. 26. 22:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ciki nem ciki, ez van. Annyit tehetsz, hogy nem teszel rá mégegy lapáttal, mint pl. magassarkú, vagy olyan ruhák, amik optikailag még nyújtanak. Egyébként nem titok, hogy vannak pasiból is magasabbak az átlagnál XD. Jah, és ne tartsd magad görnyedtebben, nem számít semmit. Ismerek olyat aki rosszul tartja magát csak mert úgy érzi kilóg a tömegből. Hülyeség. Csak még feltűnőbb lesz.
2014. aug. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha priviben küldes egy képet, akkor tudom megmondani igazán, hogy mennyire is nézel ki magasnak. A centik és a kilók néha nem elég adatok magukban. 19/l
2014. aug. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) A tartásommal nincs gond, igyekszem mindig egyenesen tartani a hátamat.
2014. aug. 27. 10:55
 4/12 A kérdező kommentje:
Magamtól is tudom, hogy túl magasnak nézek ki.:DDD úgyhogy képet azt nem küldenék, nincsenek is egész alakosak nagyon.
2014. aug. 27. 10:56
 5/12 anonim válasza:
Nyugi, nekem bejön ha egy csaj magas, és szerintem ezzel nemvagyok egyedül :) 197cm 17f
2014. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ó ne aggódj, én 17 éves lány vagyok, és 191 centi :D
2014. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Jó olvasni, hogy egyáltalán nem vagyok egyedül ilyen téren.:)
2014. aug. 30. 19:47
 8/12 Emberek ***** válasza:

Nekem nem zavaró inkább örülök, ha találok ilyen magas lányt :D

Egyébként nem gondolnám, hogy ciki, inkább hasznos. Míg mindenki csak nyújtózkodik, hogy lásson Te fogsz akkor is, ha nem kell lábujjhegyre állnod :D Én is tudom milyen érzés :)

17/f, 190 cm

2014. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De, túl magas, de nem ciki.

Mindazonáltal engem nem zavarna, ha a barátnőm magasabb lenne nálam 16 centivel.

29/F

2014. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Teljesen odavagyok egy 190cm magas lányért....

Sajna reménytelenül, mert én csak 178cm vagyok és nem akar magánál alacsonyabb fiút :(

2016. jan. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!