Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Magas lányok, ti mit gondoltok...

Magas lányok, ti mit gondoltok az alacsony fiúkról? Lenézitek, megvetitek őket?

Figyelt kérdés

2014. aug. 17. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Nincs veluk semmi bajom. Csak párnak nem fogadnam el :D Mondjuk attol fugg mennyi a kulombség
2014. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nézném le? Ő is ember.
2014. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
7%
Semmi baj velük, miért nézném le? Csak járni nem fogok velük, mert engem zavar ha alacsonyabb nálam.
2014. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Bocsanat hogy valszolok de szerintem NEM eloszor is mert nem te dontesz a magasagodrol masodszor pedig en is alacsony vagyok es az alacsonyabb fiuk jobban bejonek mint akik 3-4 fejjel nagyobbak mint en de azert nem baj ha vehetek fel melle magassarkut anelkul hogy lekene ra neznem szoval kb.-re erted amit mondok de sz.tem nem annyira szamit a magassag. ;-) remelem tudtam segiteni. :-P
2014. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

nem, csak nem akarok velük összejönni. (de most nem az alacsony, hanem az összes alacsonyABB férfira gondolok.)


180 cm vagyok amúgy.

2014. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
Semmi bajom velük. Nem tehetnek róla hogy alacsonyabbak. Amúgy is kell barát az alacsonyabb lányoknak is. Nálam nem jöhetnek szóba mint barát (járás) de mint haver természetesen. Engem zavarna ha a fiúm alacsonyabb lenne nálam de önmagában az alacsonyabbakkal semmi bajom nincs. :)
2014. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%
Miért vetném meg? Ismerek nálam alacsonyabb, tök rendes srácot. Mondjuk párnak nem tudnám elképzelni, de barátnak nagyon jó. Persze lehet egyéb oka is van, hogy nem vonzódok hozzá. Túl sok jóval alacsonyabbat ne ismerek, az 1-2 cm meg nem számít, olyan barátom már volt is :)
2014. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem ezt az állandó sipákolást a magasság miatt. Igenis, van olyan nő, aki lenéz másokat ilyen dolgok miatt, de azokkal nem is érdemes foglalkozni, mert embernek nem nevezhető. Vannak olyanok is, akik egyáltalán nem néznek le, de nem szívesen járnak náluk alacsonyabb pasikkal. És vannak olyanok is, akik elfogadnak úgy, ahogy vagy, akár még párnak is. Az emberek nem egyformák. Nincs olyan válasz a kérdésedre, ami mindenkire igaz lenne.
2014. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Kicsit eltekintve a szerelem témától:


Az én környezetemben a magas emberek általában lenézik az alacsony embereket, én is alacsony vagyok, tapasztaltam :)

Emiatt sajnos alapból passzívabb vagyok egy magas emberrel szemben, általában nagyképűbbek.


Persze félreértés ne essék, ez csak az én személyes tapasztalatom :)

2014. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy pont olyan emberek, mint a magasabbak. :-)


Miért néznék le bárkit a testmagassága miatt?


Ami a párválasztást illeti, nekem tetszik, ha egy férfi magasabb nálam, de az sem zavarna, ha a Párom valamivel alacsonyabb lenne nálam, sőt volt is olyan az életemben, hogy vonzódtam olyan férfihoz, aki nálam alacsonyabb volt.


De úgy vettem észre, hogy a férfiakat ez sokkal jobban zavarja az ismerkedésnél, mint fordítva.


Én már éreztem többször is, hogy valaki, akivel szimpatikusak voltunk egymásnak, olyan szemmel méregetett, mint aki azt próbálja belőni, hogy mennyivel lehetek nála magasabb, meg egyszer volt is, aki nem sokkal bemutatkozás után humoros formában meg is kérdezte.


Az egyik legjobb barátnőm 12 centivel magasabb a férjénél, egyiküket sem zavarja. :-)))

2014. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!