Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondoltok a magas kicsit duci fiúkról?

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bottyán?
2014. aug. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

azt hogy csúnyák és fúj..:SS nem tudnék egy dagadt sráchoz hozzáérni szexuálisan meg pláne nem vonzódnék inkább fogyj le

nekem a vékony/átlagos/ vagy kicsit izmosabb fiúk tetszenek

2014. aug. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

" inkább fogyj le "


Ha lefogy, lefekszel vele?

2014. aug. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az nem csak úgy megy de mindenképp helyesebb/jobban nézne ki ha lefogyna és több esély lenne rá hogy lefeküdjenek vele :P
2014. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
45%
Hallod semmi baj nincs vele nehallgass az ilyenekre mint ez a kisgyerek felettem hagyjad az iylet ugyis jön valaki azért szeret aki vagy és megtetszik neki a külsöd ismerős helyzetbe vagyok énis 16/f ne ess kétségbe bro több millió nő vár rád :D
2014. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#2


Ha csak ilyen stílusban tudod kifejteni a véleményedet, inkább ne mondj semmit. Főleg ne azt hogy fogyjon le, mert másnak pedig igen pont ez tetszik!

2014. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

most tényleg véditek azért mert "duci" az nem egy maradandó állapot amin ne lehetne változtatni igen is le kell fogyni mert egy az hogy nem esztétikus de nem is egészséges..

És igen ki kell ábrándítanom mindenkit a nagy többségnek nem jönnek be a "duci" fiúk

2014. aug. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7


A duci és a kicsit duci között különbség van. És a kérdező kicsit ducit írt. És ez a kicsit duci szerintem csak néhány plusz kilót jelent az átlagoshoz képest, ami még nem feltétlenül ronda! Sőt szerintem inkább legyen a pasim kicsit duci, minthogy egy kis fogpiszkáló, mint jónéhány mai tinisrác... :/

2014. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, ne másoknak akarj megfelelni. Én leadtam nagyon sok kilót (~40), de nem lányoknak akartam vele tetszeni, hanem elkezdtem mozogni egész más miatt és "lerepültek" a kilók. Azóta sokszor néztek meg nők metrón/vonaton, főleg nálam idősebbek, noha továbbra sem vagyok sovány, szerintem akkor sem lennék, ha nem lenne fölösleg rajtam, mert vaskos alkat vagyok alapból. Inkább amolyan "mackós" vagyok. Van akinek ez tetszik, szóval nyugi. Csak nem fogsz vele a tinilányok közt hódítani, azok a kigyúrt meg a fogpiszka srácokat szeretik. :)


23/F

2014. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én alacsony voltam és duci, mégis van feleségem. Nem a többség érdekelt, hanem az az egy lány és őt megszereztem.

Van akinek tetszik az ilyen alkat, a többivel meg nem is foglalkozunk, hadd válogassanak kedvükre.

2014. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!