Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a várható büntetés?

Mi a várható büntetés?

Figyelt kérdés
pár hete össze zördültem egy 19 éves sráccal lelöktem menet közben a biciklijéről és ökölell párszor fejbe ütöttem semmi súlyos , könnyű testi sértés maximum , de ő feljelentést tett és kaptam idézést a bíróságra ötlet?!

2014. aug. 27. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Ha nyolc napon belűl gyógyúl súlyos testisértés és börtön lesz a végé de ha nyolc napon túl gyógyúl könnyű testi sértés és talán meguszod a börtönt
2014. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 vagyok be valom nem értek hozzá csak a wikipédiából idéztem
2014. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
8 napon belüli 100%ra
2014. aug. 27. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Első ügyesként az könnyű testi sértés és kb. ejnye-bejnye. Lényegtelen mit gondolsz, de a bíróságon azt kell mondanod, hogy nagyon megbántad, hirtelen felindulásból tetted, amit tetté, de soha többé nem fordul elő. Ezért lecsukni senkit sem fognak, talán még bírságot se kapsz, csak megrovást és bocsánatkérésre köteleznek.
2016. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!