Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a hátamon aludni?

Hogyan tudnék a hátamon aludni?

Figyelt kérdés
Mindig a hasamon alszom de elég nagy seb keletkezett a mellkasomon. Képtelen vagyok háton aludni de hason meg reggelre többször is felszakítom a sebet.
2014. aug. 27. 21:39
 1/3 anonim válasza:
képzeld azt ,hogy 25 négyzetméteres ágyad van van rajta 5 szőke, 5 barna,és 7 afro néger akiknek ha hasra fordulsz csak rosszul jársz.
2014. szept. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

bocsi a válaszért!!!

Lehet nem lesz fél évig kellemes alvásod de megpróbálnám a te helyedben az agykontrollt én alvás zavaros voltam nekem segített nyálaztam meg horkoltam most sokkal könnyeben tudok aludni a csajomnak betörtem az orrát alvásközbe rühellem magam érte. (a bátyja meg akart ölni) most már teleessen nyugodt éjszakáim vannak persze van ,hogy felsír a gyerek, de sokkal nyugodtabban is kelek fel rá csak ajánlani tudom ja és legyen önkontrollod. Szép napot!!!!!:)

2014. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobbról, balról, rakd ki magad jó nagy párnákkal, összehajtott takarókkal, csinálj magad körül, egy puha magas falat.
2014. szept. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!