Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap éjszaka arra keltem,...

Tegnap éjszaka arra keltem, hogy a hátamon fekszem. Lehet ettől valami baja a babámnak? 31hetes kismama vagyok, és úgy hallottam ilyenkor már nem lehet háton aludni. És aki álmában a hátára fordul?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én végig háton meg oldalt aludtam. Egészséges lett a babám, 39. hétre szültem.
2010. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
látod, a szervezet nem hülye, téged is felébresztett! valóban, ha a terhesség vége felé a hátadon fekszel, a nagy súlyú méh nyomhat valami eret vagy vénát, nem tudom pontosan, de légszomj és a baba felé emiatt oxigénhiány lehet a következménye. azért annyira nem komoly és nem gyakori szerintem, hogy aggódni kellene emiatt. és látod, te is felébredtél:)
2010. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egészséges terhességnél alhatsz, ahogy akarsz. szerintem anyáink is aludtak a hátukon, amikor már nagy volt a pocak:)
2010. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is rengetegszer hanyatt feküdtem és arra riadtam fel hogy iszonyatosan horkolok pedig amúgy nem szoktam!:D Semmi baja nem lesz a babádnak!:)
2010. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!