Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kell akkor tennem, ha...

Navrilke kérdése:

Mit kell akkor tennem, ha nincsen meg a minimum kreditszámom egy félévre (30), mert nem tudom felvenni az összes kötelező tantárgyat és még a szabadon választottak sem elérhetőek a Neptun rendszerben, pedig a tárgyfelvételi időszak holnap jár le?

Figyelt kérdés

Elsőéves hallgatóként fogok kezdeni szeptemberben a BGF KVIK Kereskedelem és Marketing (reklám)szakon, FOSZK oktatásban, állami ösztöndíjjal. A tárgyfelvétellel akadt problémám. A kötelező tantárgyak közül kettőt nem sikerült felvennem. Az egyik a Munkaerő piaci ismeretek, amelyen belül az összes csoport betelt. A másik a Szakmai és pénzügyi információ-feldolgozási alapismeretek, amely tantárgy időpontja ütközik az órarendemben felvett másik tantárggyal, a Kommunikációs ismeretekkel. Próbáltam áttenni az utóbb említett tárgyat, azonban a többi csoport ezen belül szintén betelt és így nem tudtam másik időpontba átrakni a Kommunikációs ismereteket, hogy fel tudjam venni a Szakmai és pénzügyi információ-feldolgozási alapismereteket! Szabadon felvett tárgyak listáját nem tudom megnyitni a Neptunon keresztül, így azokat sem tudom felvenni.

Félek, hogy a minimum kredit el nem érése (30), ami sajnos így nincsen meg, azt fogja eredményezni, hogy fizetnem kell a félévek után, vagyis állami támogatottról áttesznek fizetősre. Valóban fizetnem kell? Mit tudok ilyenkor tenni?

Előre is köszönöm a segítséget!!!



2014. aug. 27. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
A fizetősre áttevés 30 / 2 félév alatt jár nálatok is szerintem.
2014. aug. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sajnos én is, ugyanebben a cipőben járok. Nem tudom felvenni a tantárgyat ami kötelező, és nincs lehetőség bővítésre. Viszont a többi tantárgy alapja ez a tárgy, ráadásul így a krediteim sem lesznek meg. Ilyenkor mit tehetek?
2014. szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!