Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Önéletrajz probléma. Mit tegyek?

Önéletrajz probléma. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Komoly gondban vagyok.Dolgozhatnék Ausztriában mosogatóként,vagy konyhai kisegtőként.Az a baj,hogy magyarországon kevés helyen voltam bejelentve.Szakács szakmám van.Egy kint élő magyar azt mondta,hogy szinezzem ki az önéletrajzot.Magyarán több munkaidőt irjak be.Ez bánt engem !Mert tudom,hogy hazugság lenne...Megváltozhatna az életem.Pénzt kereshetnék,és idővel újra dolgozhatnék a szakmámban.Házat vehetnék,segithetnék a szüleimnek.De ez belül bánt ,hogy utána néznek,és kiderül,hogy nem dolgoztam annyit.Nem szeretnék hamis dolgokat bele irni.És ez bánt belül...Ti mit tennétek ?

2014. aug. 28. 10:30
 1/2 A kérdező kommentje:

Ez az igazság

Dolgoztam a helyi önkormányzatnál egy évet.

Voltam katona.

Tanfolyamon elvégeztem a szakácsszakmát.

Egy évet dolgoztam Szentendrén.

Egy évet Hajdúszoboszlón.

Kőműves mellett segéd voltam,két évig.

Ezután volt egy betegségem amiből 4év után gyógyultam meg.

Utána édesanyám egészségi állapota romlott,és ápolási dijra keltem vele.

5éve vagyok ápolási dijon.

Édesanyám állapota javult,és a helyi szociális munkások segitenének neki.

Elköltözhetnék minden rendben lehetne,de ez,hogy hazudjak gondot okoz. :(

Azt mondta az a magyar nő,hogy legalább 15év munkaidőt irjak bele.

Neki van munkája,és szerintem igy csinálta.

Az hogy hazugsággal legyen munkám ez a bajom :(

2014. aug. 28. 10:59
 2/2 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy egy konyhai kisegítő, mosogató munkakörbe elég ha azt írod, hogy szakács vagy:)


Ha ezt kevésnek gondolod, akkor NYUGODTAN hazudj, amit akarsz. 0 felelősséged lesz, senki nem fog hozzád szólni és semmit nem fog befolyásolni, ha BÁRMIT írsz:) :)

2014. aug. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!