Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha egy 13...

Szerintetek ciki ha egy 13 éves lány a rockot és a metált szereti? Főleg az ilyen ordítós hörgős metált! És mellékesen sokszor feketébe öltözök, és szeretem a tüskés cuccokat! Ezért gyakram emósnak néznek amit nagyon utálok! De szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés

2014. aug. 30. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem az a ciki ha elotte normalis lany voltal, de beleszerettel egy "ilyen" tuskoba es most ot utanzod.
2014. aug. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én úgymond sosem voltam "normális" XDD mindig szerettem valamennyire ezt a stílust!
2014. aug. 30. 17:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem és vannak olyan srácok akik csak az ilyen lányokat szeretik
2014. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem teljesen normális.
2014. aug. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
egyenesen a legjobb stílus. ;)
2014. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat tényleg! :)
2014. aug. 31. 12:44
 7/11 anonim válasza:

Szia!

Én most kezdtem a gimit, hasonló a stílusom a tiédhez, csak nálam a Power és Heavy Metal dominál, persze hallgatok melodikus death-et is és vannak bandás pólóim. Kicsit egyedül érzem most magam, és még egyelőre nem találtam meg a helyem az osztályban,mert sajnos senki hasonló sincs, de hála égnek senki sem riad vissza a szegecses fülbevalómtól meg a karkötőmtől, bakancsomtól és az esetek 85%-át kitevő fekete öltözetemtől :)

Egyáltalán nem ciki, mindig lesznek,akik kötekednek,és akik elfogadnak. Legyél türelmes. :)

Sok sikert!

14/L

2014. szept. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Teljesen normális,sőt ugyanez van velem is! :D Persze mindenki idiótának tekint,de az a lényeg,hogy így ki tudjuk magunkat fejezni,és nem csak a divatot követjük,hanem tényleg azt csináljuk amit szeretünk. :3 (Btw ilyen Asking Alexandria szerűeket?)
2014. okt. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az ciki, hogy ilyen vagy, és adsz mások véleményére.
2014. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Figyi én rocker és emo keverék féle vagyok azomban ha mások sokszor megkérdezik tőllem mi jó abban hogy rocker vagy miért végdosod magad azt modnom mert én ezt szeretem és az amit tevágdosásnak hivsz csak a képzeletedd szüleménye mert nem vágdosom magam ha szereted ezeket a dolgokat en félj fel vállalni am én 12/l és ha baráta van suükséged aki oan mint te vagy haosnlo irj nyugodtan :D szivesen barátkozok :)
2014. okt. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!