Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet hogy butus kérdés, de...

Lehet hogy butus kérdés, de azért megkérdezem. Amikor 'erősen' becsukod a szemed, vagy ráfeszítesz vagy hogy szokták azt mondani, akkor miért van olyan hang a füledbe, mintha roppanna valami, vagy olyan dörgés féle?

Figyelt kérdés
2014. aug. 30. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez valóban butus kérdés
2014. aug. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez lehet, hoyg csak neked van igy....
2014. aug. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is hallom, de ez inkább valami morajlásnak hallatszik. Néha hallom a szívdobogásomat is, vagy ha nagyon fáradt vagyok, és erősen zajos a környezet, akkor azokat is hallom dübörögni a fejemben. Az okát viszont nem tudom sajnos.
2014. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, én is tudom valmai... Sípoló hang a fülledben :D Szerintem ilyen mindenkinek van!


Hogy miez nem tudom...


De ha csak mi ketten tudjuk ezt akkor mi leszunk az X-füllek xD

2014. aug. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
xD Annyira furcsa,nem is morajló, hanem inkább (NEKEM) Dörgés, folytonos dörgés hang.:D
2014. aug. 30. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!