Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor jelenik meg Tea Stilton-...

Mikor jelenik meg Tea Stilton-Az alvó királyné című könyve, a Fantázia Birodalmának Hercegnői 6. -ik része?

Figyelt kérdés
Nos ha a fél évet nézzük alapul akkor az 2015 január közepén telne le,de mivel csomó ünnep karácsony szilveszter és új év is lesz előtte bőven fog az csúszni,tekintve hogy a Sötétség hercegnője is jó sokat késett. én februártól várnám a megjelenést de lehet korai lesz még az is. de a címe legalább biztos: Az alvó királyné.
2014. aug. 31. 18:27
 1/5 anonim válasza:
Huh...én nem tudom, de már nagyon-nagyon várom...nem rég kaptam meg Diamante-t, és kötetét, de egy nap alatt elolvastam.Nagyon várom a hatodik részt, de ha jól tudom 13 lesz.Bár azok már új történetet kezdenek, szóval én 6-ig fogom olvasni.Kicsit túlkoros vagyok már a hercegnős könyvekhez, de nem érdekel :D
2014. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem 2 délutánomba vagyis kb 1 napba telt elolvasnom,de mire megtanultam minden részét hogy miről szól,az kb 8 elolvasás után volt. rövid egy könyv,kicsit részletezhették volna még. a 7-13-ig terjedő könyvek annyiban másak hogy más a gonosz főszereplők mert a 7 Szürke boszorkány kap szerepet..de a végére a Név Nélküli Herceg is visszatér csak megjavulva :O Neil néven jó fiúként Samah szerelme lesz,de ez nekem még zavaros hogy hogyan és miként is,de a lényeg ez. én is kinőttem már bőven ebből a korból és olvasmányból,de mivel leköt és érdekel így nem törődöm ezzel. :D
2014. szept. 20. 14:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Annyi információt sikerült szereznem hogy a könyv az év első felében vagyis június végéig bezárólag fog mejelenni,ami azért jó hír :) tehát kb akkor fog amikor az erdők hercegnője..annál május közepén volt előrendelhető és június elején jelent meg,tehát ennél is max június végéig tolódhat majd. de tök mindegy mert az olaszok addigra végig érnek a sorozattal április végéig,nálunk nem biztos hogy reális az április de kitudja.
2015. jan. 10. 12:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Megtudtam uj informáciokat. Eddig arrol volt szo hogy az év elsö felében jelenik meg a könyv most pontositva lett hogy junius elején. Tehát bö másfél honap mulva azt pedig ki kell birni már.
2015. ápr. 16. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Meg lehet rendelni az alexandra honlapján én már megrendeltem.

2015. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!