Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerzői és Felhasználási jogok?

Szerzői és Felhasználási jogok?

Figyelt kérdés

Youtube-on feltöltöttem egy AMV-t és le kellett tiltanom a hanganyagot, mert Jogsértés történt. (Hollywood Undead - Dead bite-ot raktam alá, és hát tudjátok, hogy AMV egyáltalán nem AMV zene nélkül.) Szóval kicsit utána olvastam, és elvileg Hanganyagot és videót lehet Remixelni, ééés nyilvánosságra hozni szabálysértés nélkül.

Remixelni....

Szóval ha én egy videóban odébb tolok 2 pixelt, akkor az remixelve lett nem? o.O

Ha pedig egy Zenében följebb tolom a hangszintet, akkor az is már egy mixált változat. Szóval még is ki vagy mi dönti el, hogy remixelve lett a "Jancsika leugrott a traktorról" videó, mert egy picit följebb lett tolva a kontraszt?

Valahogy meg lehet oldani, hogy lehessen hang a vidiben?

Válaszokat előre is nagyon köszönöm!



#szerzői jog #felhasználói jog #Jancsika jogai #Youtube videó hanganyag letiltás
2014. aug. 31. 22:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!