Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Verespálné milyen iskola?...

A Verespálné milyen iskola? Miket tudtok róla? Milyen tagozatok vannak? Hogy lehet oda eljutni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
En most vagyok kilencedikes. Nyekes lettem :) szeretem es jok rola a tapasztalataim, jo a kozosseg is, a tanarok is jo fejek. Kozel van a villamosmegallo, de busszal is megkozelitheto (ha egy kicsit setalsz). Jo iskola es eleg nagy a tuljelentkezes, kb. 8 emberbol egyet vesznek fel. En 80 ponttal jutottam be, de nem lehetetlen bekerulni, van olyan osztalytarsam, akit 73 ponttal kerult be (mondjuk o sok pontot hozott). Van 6 evfolyamos tagozat (altalanos), 4 eves: altalanos, matek-fizika, human es 5 eves nyelvi (nyek). Asszem ennyi ;)
2014. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!