Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most ballagtam 9. -be. Többi...

Most ballagtam 9. -be. Többi lent!?

Figyelt kérdés
most ballagtam 9.-be a legjobb haverom is oda jött és osztálytársak voltunk csak ő átmeni 1 másik osztályba és én meg tök egyedül vagyok egyszerűen nem érzem magam jól az osztályban... oké vannak fiúk az osztályomban de én inkább ilyen visszahúzódobb tipus vagyok ők meg nem azon gondolkozom hogy most átmennyek e egy másik suliba ahol vannak is haverjaim... de az a baj hofy abban a suliban rászoktatnak a cigire,fűre meg stb de viszont félévkor megyek próbajátékra ès ha sikerül akkor járhatok oda abba a suliba de még holvan félév. mitkébe csinálnom? :(

2014. szept. 3. 14:45
 1/1 anonim válasza:
Hatt en is gyulolom a sulimat ahova felvettek es felevkor megrpobalok atmenni mashova:D Hova jaarsz?
2014. szept. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!