Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a suliban? 4-en...

Mit csináljak a suliban? 4-en jönnek rám én meg egyedül vagyok! Semmit nem tudok ellenük csinálni!

Figyelt kérdés
Szóval nem rég mentem új suliba és 4 gyerek támad rám minden nap!Egy erős cigány,még egy erős gyerek,MÉG egy erős gyerek és az utolsó már nem annyira durva.Ne mondjátok hogy ne figyeljek rájuk mert akkor meg megvernek.Ne mondjátok hogy támadjak vissza mert sokkal erősebbek és méghozzá 4-en vannak.Barátom egy sincs.Minden nap egyedül csak velem törődnek.Tanárokat nem érdekli szüleim semmit nem tudnak csinálni.Tudják hol lakok és mondták fel fogják gyújtani a házunkat.

2014. szept. 5. 17:31
 1/5 fall out boy válasza:
Menj át egy új suliba,legyél magántanuló.
2014. szept. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és olyanokat se mondjatok mint a felső.
2014. szept. 5. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:
az a bűaj hogy nem sok mindent tehetsz.ha beköpöd őket tanárnál,szülőnél csak még rosszabb lesz a helyzet.szerezz te is erős haverokat és támadj vissza!ha suliból nem is biztos van valaki haverod/rokonod aki hasonlóan erős.az ilyenek egyvalamiből értenek:ha őket is jól elgyepálják.
2014. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha te az én gyerekem lennél,bejelenteném a rendőrségen a zaklatást. Ez ugyanis már annak számit.
2014. szept. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy gáz pisztolyt vagy egy gránátot !
2014. szept. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!