Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon szégyellem a kérdésem,...

Abi Clarke kérdése:

Nagyon szégyellem a kérdésem, de muszáj megkérdeznem, mert remélem itt vannak hasonló emberek, akik talán eltudnak látni hasznos tanácsokkal, szóval?!

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy reggel egy harapással ébredtem a csuklómon.Nem volt véres, csak nagyon piros, de azért kicsit megijedtem, hogy lehet hogy megharaptam magamat álmomban? Aztán a suli kész rémálom volt. Nyáron nem találkoztam a barátnőmmel, akinek azóta barátja lett, és ahogy csókolóztak valahogy megharapta az ajkát a barátnőmnek. Még a 3.órában is vérzett a szája, én meg annyira furcsán éreztem magam. Korgott a gyomrom, és az az érzés kerített hatalmába, hogy úgy lenyalnám a szájáról azokat a vörös kis cseppeket. Annyira megijedtem a gondolataimtól, hogy azonnal hazasiettem. És elképesztő, meg lehetetlen, de pár perc alatt hazaértem, ami máskor kocsival is negyed óra. Ezután már csak azt reméltem, hogy egy rossz álom az egész. Délután rokonokhoz mentünk, és egy ujjatlan felsőt vettem fel. A napfényen mintha megcsillant volna a bőröm, és ez nem vicc. Anya megkérdezte hogy milyen napkrémet kentem magamra, mert ez nagyon fényesít. !!! És este amikor már legszívesebben sírni lett volna kedvem, fogmosás közben belenéztem a tükörbe, és mit láttam? Hogy a szemem tök vörös, és fekete. Más nem igazán történt. Tök jóízűen ettem meg a vacsit is. Én nem nézek twilight-ot meg semmi vámpírosat, mert nekem ez sosem tetszett! De most nagyon félek. Tudom hogy sokan hülyének néztek, és megvan rá minden okotok, de próbáljátok elképzelni, hogy milyen lehetett ezt átélni, mert szörnyű. Ugye el fog múlni? S.O.S Ugye nem kell azt gondolnom, hogy vámpír vagyok?

2014. szept. 5. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Az álmoknak ne keresd az értelmét, mert nincs nekik. Néhányan hisznek benne, de ez csak babona. Ugyanúgy, mint a vámpírok is.
2014. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én ezt bulodságnak tartom ezt nem hiszem kérlek bizonyítsdbe !
2014. szept. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Az elején nekem is nehéz volt, de majd írok privátban és segítek a vérbankkal kapcsolatban!Ne félj,minden kezdet nehéz!:)
2014. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kalandos história, komám, elregéled mégeccer?
2014. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem értitek...nem vagyok beteg, meg álmodozó, és hülye sem, szóval kérlek próbáljátok megérteni, hogy tényleg úgy érzem, hogy behálózott a gonosz, és kétségbe vagyok esve, mert a helyzet nem változik...és harmadik válaszadó köszi az üzenetet, te legalább megértettél, és lelkiekben sokat segítettél..
2014. szept. 6. 21:52
 6/12 anonim válasza:
Szívesen segítek! Haa gond van még szólj! :)
2014. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy jön ide a terhesség, és ez nem is segít...
2014. szept. 6. 22:06
 8/12 A kérdező kommentje:
És törölte válaszát..
2014. szept. 6. 23:14
 9/12 anonim válasza:
Szerintem csak beképzelted az egészet magadnak.Volt nekem is olyan mintha meg lettem volna marva..és gonolkoztam azon hogy lehetséges e és utána mindent beképzeltem,hogy vérre vágyok,szinte nem is alszok.....stb,aztén gonolkoztam ezen az egészen és rájöttem hogy ez csak egy hülyeség volt,mert miután kivertem a fejemből minden normális lett.Csak gondolkodj mennyi eséj van rá hogy vámpír legyél.(sorry a helyesírásért,még töröm a magyart)
2014. szept. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Attól függ hány éves vagy... Amúgy nekem is volt már ilyen, csak és a körmömet vájtam bele a nyakamba, és mire felébredtem a párnámon volt egy hatalmas vérfolt.
2015. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!