Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom volt már egy jó pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom volt már egy jó pár hasonló jellegű kérdés (és tuti h még lesz is) de muszáj megkérdeznem mert hiába olvastam el már több hasonló kérdést nem találtam magyarázatot a következőre:Miért van az hogy?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már jó ideje barátok vagyunk(de ugy különösebben nem érdeklődtünk egymás iránt) hosszú idő után találkoztunk és azt vettem észre h érdeklődik irántam(most nem csak ilyenekre h mi lett veled?hogy vagy? hanem mélyebben kiváncsi rám)és azt vettem észre h bármi lehetne köztünk (és amikor rákérdeztem konkrétan h lehetne-e valami) teljesen meg volt lepődve h igy érzek iránta mert ő nem érez hasonlóan.

De akkor miért érdeklődik annyira? Tudom h ez szimplán egy sima kedves gesztus is lehet de nem vagyok annyira elveszett h ne vegyek észre olyan dolgokat ami alapján azt szűrjem le h kedvel.persze mondta h ettől még szivesen találkozna velem de megérti ha az elutasito válasza után én nem akarok vele találkozni.

Lehet ott rontottam el h lerohantam az érzéseimmel?ill. elképzelhető h ezért utasított vissza?

Szerintetek ha vártam volna addig amig jobban megismer akk talán összejöhettünk volna?vagy ez nem ezen múlott?

25/f


2011. nov. 25. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem sosem lehet tudni, hogy alakulnak a dolgok a jövőben. :) Még ne add fel!

De sajnos, az igaz, hogy néhány ember nagyon félre tudja érteni egymást. Amit az egyikük csak kedves érdeklődésnek talál a másik iránt, azt lehet a másik már közeledésnek értelmezi. Nem vagyok egyformák. :)

De ha tetszik neked ez a lány, akkor szerintem még ne hanyagold el! Persze ne nyomulj nagyon, mert az ijesztő tud lenni, de... hát sosem lehet tudni, mi lesz a vége. :)

22/L

2011. nov. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot de még akkor se hanyagoljam ha ö nem érez hasonloan?
2011. nov. 25. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!