Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől gyullad be folyamatosan...

Papics kérdése:

Mitől gyullad be folyamatosan a fülem?

Figyelt kérdés
7.-ik osztályban a jobb fülem ötször is begyulladt, nem hatott ellene semmi, próbáltam a sóval megtöltött meleg zoknit, de nem hatott, és még többféle fülcseppet is használtam, de nem láttam értelmét, mert semmivel nem volt gyorsabb a gyógyulása. Utána jött a nyári szünet, egyszer sem gyulladt be a fülem. Most elkezdődött a 8.-ik osztály, és az első hétvégén már be is gyulladt a fülem, de most a bal oldali. Nem tudnátok segíteni, hogy mitől lehet? Lehet hogy az iskolátol?:D És még van még egy problémám. Amikor alszom, akkor lázálmom van (csak akkor amikor be van gyulladva a fülem. Igazábol csak enyit akartam, ha tudtok mondani valamit, hogy mi az oka a gyulladásnak vagy a lázálomnak, akkor írjatok ;)
2014. szept. 9. 18:24
 1/1 anonim válasza:
Szia!Nekem régen folyamatosan begyulladt a fülem(középfülgyulladás) úgy kezdődött ,hogy amikor nyaraltam akkor mindig víz ment a fülembe és utána rá egy hétre be is gyulladt.Rá egy pár hónapra már ha fürdés közben ment bele a víz akkor is begyulladt és ez sok évig így ment.Nekem ilyen jódos fülcsíkot dugtak a fülembe és attól pár nap múlva elmúlt ,de addig cataflamon éltem.Szerencsére most már pár éve nem gyulladt be , mondjuk kerülöm is a vizet.
2014. szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!