Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert ilyen a mellem?

Miert ilyen a mellem?

Figyelt kérdés

A csladomban..kivetel nelkul mindenkinek szep, nagy, kerek melle van, csak nekem van ilyen elcseszett gusztustalan csomellem..lehetseges hogy valtozni fog?

Mert nem log vagy ilyenek csak "raketa" alakja van ami engem borzasztoan irrital, undorodom magamtol, semmi onbizalmam. Hulyesegeket legyszi ne irjatok. Elore is koszonom. 15l



2014. szept. 13. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne undorodj. Biztos szép és lesz olyan fiú, akit beindít majd. L
2014. szept. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb. 20 éves korig a fiúknak tökmind1 hogy néz ki a melled, csak mell legyen. 20 felett meg már lehet nem így fog kinézni.
2014. szept. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne legyen önbizalom hiányod emiatt, ha találkozol egy rendes sráccal aki valóban szeret, öt nem fogja zavarni a mell formád. Egyébként nekem semmi bajom a rakéta cicivel, meg szerintem sokan így vannak ezzel .
2014. szept. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
volt már ilyen kérdés, olvass vissza...
2014. szept. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat..es az utolsonak mondom hogy mar olvastam vissza..csak egyiket sem volt epp olyan mint az en helyzetem.ezert gondoltam elmondom az en tortenetem :)
2014. szept. 22. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is úgyan ilyen:c Én nagyon utálom. Sírva fakadok amikor meglátok egy szép kerek formájút. Undorodok tőle.Bár ne lenne semekkora csak ilyen ne:(
2015. jún. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Scav ***** válasza:

Linkelhetnél a tiédhez hasonló csőmellet, mert így nem tudom miről beszélsz. Én pl. szeretem a "rakéta" alakú, hegyes melleket, de az nem egyenlő a tubular, azaz cső alakú mellekkel! Az első természetes, a második fejlődési rendellenesség. De az se szörnyű. Nekem pl. a kicsi és közepes, lehetőleg érdekesebb alakú, egyéni mell tetszik, nem a tucat-egyforma kerek.

De amúgy a [link] oldalon találsz egy csomó női mellet, ahol látszik, hogy ahány nő, szinte annyiféle mell.

32F

2015. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!