Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet jelentkezni olyan...

Hol lehet jelentkezni olyan hosstesnek akik alkoholos italokat kínálnak?

Figyelt kérdés
Sajnos hiába kerestem rá ilyen ügynökségekre, nem találtam. Ami érdekel pl: bomba, jager, bols vodka, unicum stb stb

2014. szept. 14. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Lopnád a cuccot, mi? :D
2014. szept. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Amit tudok, hogy Zwack és Szikra vodka kóstoltatás a HD-nál volt, Sommersby a Wonderduck-nál, Hps-nél pedig sör, és pálinkakóstoltatás. De ezek tudtommal kampány jellegűek, pár hétvégéről van szó legtöbbször..Amit szórakozóhelyeken látsz időnként, hogy vmi alkoholt kínálnak, általában az is csak néhány hétvége, és kiszámíthatatlan, hogy mikor lesz a következő. Szerintem jelentkezz ezekhez az ügynökségekhez, és ha reagáltak a regisztrációdra, és kapcsolatba tudsz lépni velük, akkor meg tudod kérdezni őket erről.
2014. szept. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!