Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » P rendszám jogtalan használata...

P rendszám jogtalan használata, a tudtod nélkűl?! Valaki volt így?

Figyelt kérdés
Vettem májusba egy autót amihez megvettem egy P rendszámot( azthittem használhatom) rövid leszek. Rendőr megállít,rendszám levesz. Azóta lepapíroztam magyarra, kb 2 honap után kaptam 10 000 HUF-os szabálysértési büntetést. Oké befizettem... De most ismételt 2 hónap után be kellett mennem tanuskodni ugyanennek az ügynek az érdekébe. Elmondtam mi hogy volt, leírták és nemtudom mi lesz?! Ezért ugye nem járhat börtön? Egyáltalán mire számitsak? Nemgondoltam hogy csekk után folytatódik ez a dolog... Köszi ha írsz véleményt!

2014. szept. 15. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
és mivel gyanusítanak?
2014. szept. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Erre én is kiváncsi vagyok,hasonló cipőben vagyok.Júliusban jogosulatlan P rendszám használata,feljelentés...ma értesítettek menjek holnap a postára,mert levelem érkezett a rendőrségről...

Ird meg mi lett az ügyben.

2014. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyanusitott.. Csak tanuként mentem be... Ugyhogy ezert nemtom miujsag...
2014. szept. 24. 07:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy gyanusított hogy járna börtön?
2014. szept. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!