Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt mulnak el a...

Mennyi idő alatt mulnak el a karcolások? (lent)

Figyelt kérdés
Személyes problémák miatt gondoltam a vagdosás talán "könnyíthet" valamit,ezért párszor megvágtam a combom.Nem különösebben,igazából csak piros csík van a helyükön,mintha macskakarmolás lenne.Kb. mennyi idő alatt múlnak el? (kérlek ne jöjjenek az "utálós" kommentek van/volt így is elég bajom.Valamint rájöttem hogy ez semmit sem segít)

2014. szept. 18. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Először befehéredik, és utána jó pár hónap múlva ha szerencséd van akkor elmúlik. Ha túl mélyre vágtad, akkor ott marad halálod napjáig. :/
2014. szept. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem vágtam be annyira,csak a bőrt karcoltam.(:

Köszönöm a választ!:)

2014. szept. 19. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
El fog múlni hamar ha csak tenyleg karc. De ne tedd tobbet mert konnyen raszokhatsz ed utana nehez lealni
2014. szept. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kenj rá valami sebkezelőt és pár nap alatt eltűnik, gondolom máris halványabb. :)
2014. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszönöm a válaszokat!:)
2014. szept. 26. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!