Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért néz állandóan? (Többi lent)

Miért néz állandóan? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy fiú aki állandóan engem figyel ha meglát, de nem nagyon beszélünk csak mindig megpróbál kigácsolni. :D

Ez mi?


2014. szept. 19. 06:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán tetszel neki...és ilyen óvodás módon akarja felkelteni a figyelmed. Na, és sikerült már kigáncsolnia?
2014. szept. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szántóvető ***** válasza:

ha fiú vagy akkor rajtad éli ki a szadista ösztöneit

ha lány vagy akkor tetszel neki,de ha csak ilyen idióta módon tud közeledni feléd akkor inkább abban bízok hogy fiú vagy.

2014. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lány vagyok de nem gáncsolt még ki :D

Ma fociztam szünetben az osztálytársaimmal mire fejbe dobott egy labdával úgy hogy nen hiszem hogy tetszek neki.

2014. szept. 19. 19:27
 4/5 szántóvető ***** válasza:
ha fejbe dobott akkor szerelmes beléd sajnos.gondolom te sem örülsz neki.
2014. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek még örülnék is neki ha az lenne de ha így akarja a tudatomra adni...
2014. szept. 20. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!