Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Debreceni Egyetem orvosi...

Debreceni Egyetem orvosi épületeiben több helyen láttam este kék fényt. Az micsoda?

Figyelt kérdés
Most voltam arra először, és észrevettem, hogy minden orvosis épületben, felsőbb emeleteken egy ablakból kék fény szűrődik ki. Elég hátborzongató látvány, de tuti, hogy valami hétköznapi dolog, csak nem tudom, mi lehet az :)

2014. szept. 20. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
UV lámpa, irtja a baktériumokat. Sosem voltál még kórházban?
2014. szept. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Időközben nekem is eszembe jutott ez az UV-lámpa. :D


Hát, voltam már kórházban, de még soha nem láttam ilyet.

2014. szept. 21. 11:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Irány egy fotólabor és Drakula piros színét is látni fogod. :D Amúgy igaza van az elősnek.. UV fény.. gondolj az elektromos légyfogóra. Minden élőlényt vonz.. ezek szerint téged is. :D
2014. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan melyik épületekre gondolsz? :)
2014. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Asszem a Patológiai Intézet volt az egyik, vagy Anatómiai, már nem emlékszem, csak egy ilyen gyors idegenvezetést kaptam este, sötétben, szóval... :D
2014. okt. 2. 21:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Nah majd megfigyelem. :)
2014. okt. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!