Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy meleg...

Létezik olyan, hogy egy meleg pasi eltartott legyen? Vagy ez csak a heteró nők kiváltsága?

Figyelt kérdés
2014. szept. 25. 14:29
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

Valami nagyon gazdag helyről jöhetsz,mert nem nagyon akar egy pasi eltartani egy nőt,csak ha gyereket szül.

Vagy meg sem engedheti magának.

Ezért kell a nőnek gyereket szülni,mint kifogás,hogy ne kelljen melózniElérhetné ezt máshogy is,de ahhoz lusta.


Nem az ilyen milliomosokra gondoltam.

Nyilván azok több szeretőt is tarthatnak.

2014. szept. 29. 21:03
 42/43 A kérdező kommentje:

Ja,persze felkeltette az érdeklődésedet:)


Mindenki azokat a kérdéseket olvasgatja,amik foglalkoztatják.


Az ilyeneket meg nem veszem magamra,hogy "nem vagyok elég értelmes" hozzád.


Ha heteró lennék sem kellene gyerek,vagyok annyira értelmes,hogy felfogjam,hogy elég nagy baromság,amivel csak tönkreteszi a sok buta ember az életét.

De az ő dolguk,nem az enyém:)

2014. szept. 29. 21:06
 43/43 A kérdező kommentje:

Melegeknél ilyen nincs,hogy az egyik eltartja a másikat,mert eleve egyenrangúnak tekintik egymást.


Max olyan tart el,aki nagyon gazdag és nagyon csúnya vagy torz.Vagy fura vágyai vannak.

Meg a melegeknél nem kell fizetni a szexért,ha d-gni akarnak.


A nők meg a szexet használják fegyverként.Ha nem tejelsz nincs szex,ez évezredes dolog.Erre nevelik a nőket,"egymás r-bancozása",stb.


Ezért sok férfi beleesik a csapdába,mert nem bírják szex nélkül.És még ha kell el is tartják.


A világon a legkönnyebb életet élő csoport a heteroszexuális nők csoportja.Mindenben elsőbbséget élveznek.

2014. szept. 29. 21:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!