Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valahogy nem lehet felmentést...

Valahogy nem lehet felmentést kérnem tesiből ha nincs semmi bajom?

Figyelt kérdés
Nem is annyira szeretek sportolni,de főleg az a baj hogy amiket tesin kell csinálni nagyrészéhez béna vagyok,(pl röplapda,kézilabda,kidobós,padon ilyen ugrálós gyakorlatok,fekvőtámasz,gerendázás,kézenállás,hátra/tigris bukfenc,kötélmászás,fejenállás,teniszezés,szekrényugrás stb)hiába csinálom 9 éve(9.-edikes vagyok)nem lettem semmivel ügyesebb,ha pl ilyen padon fel-le ugrálós gyakorlaznál elesek,akkor egyrészt eléggé fáj,másrészt ha bénázok akkor nyilván kiröhögnek,szóval nem akarok tesizni.

2014. szept. 25. 18:43
 1/3 A kérdező kommentje:
*gyakorlatnál
2014. szept. 25. 18:43
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezeknek a gyakorlatoknak egy része erőnlétfejlesztő gyakorlat, a másik a mozgáskoordinációdat fejleszti. Ha nem akarsz nyomi felnőtt lenni, akkor csak csináld.


Másrészt ne légy töketlen, keress magadnak valami sportot, ügyesebb is leszel, fittebb is..

2014. szept. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ez legfokeppen attol fugg h melyik suliba jarsz. Vannak olyan gimnaziumok/kozepiskolak ahol a heti 5 tesibol csak a 3 kotelezo tesiora keretein belul, a masik kettot vagy az iskolaban vegzett tomegsporttal kell helyettesiteni vagy hozol egy egyeseulettol egy igazolast. Nalunk is ez a rendszer mukodik (Fazekas) de pl a Szent Istvanosok uszni jarnak. Olyan is elofordulhat h ha sokat jarsz edzesre az egyesulet leigazolja az osszes tesit, de ebben az esetben minden nap kell jarni es versenyeken is rendszeresen reszt kell venni. A masik megoldas h keresel a suldban olyan tomegsprotot(ha van ilyen lehetoseg) aminekha bejarsz az edzeseire nem kell a tobbi tesin reszt venned. Nalunk ilyen a fiu kosarcsapat.

Am melyik iskolaba jarsz, talan uyg egyszerubb lenne valaszt adni, hatha ismerem :) es en is 9.es vagyok

2014. szept. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!