Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez az elso menzesz? Tubbi lent

Ez az elso menzesz? Tubbi lent

Figyelt kérdés

Reggel mikor megtoroltem magam egy nagy verfoltot talaltam.Mikor masodszor megtoroltem csak feher folyas volt.Ha ez az elso menzesz (szerintem ez) akkor korulbelul ra egy honapra ujra megjon,vagy meg nem?

Elore is koszonom a valaszokat.  



2014. szept. 25. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezekszerint ez az első,de akkor most is meg kell hogy legyen.

Minden hónapban meg kellene jönnie,de ha nem jön meg az se,baj mert még nem állt be rendesen.

2014. szept. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Augusztusban tortent ez,szeptemberben nem eszleltem semmit,de ma gorcsos hasfajasom volt a suliban.Ebben a honapban ujra meg kellene jojjon?Oktober 1.van.
2014. okt. 1. 17:34
 3/3 anonim válasza:
En is igy jartam. Bar nekem harom honapig nem vokt semmi gondom vele es most a negyedig alkalommal nem jott meg. Aut mondjak ez normalis az elso par evben. 15/L
2015. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!