Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogosan akadok ki?

Jogosan akadok ki?

Figyelt kérdés
Van egy srac aki szerelmes belem es eddig en nem szerettem ot hanem mast szerettem. Mostanra mar bele szerettem, es ezt el is mondtam neki.eddig itt sirt hogy en nem szeretem ot es hogy ez mennyire rossz neki. regenyeket irok az erzesimrol, le irom hogy mennyire szeretem meilyen fontos nekem. De nem o mem hiszi el hogy szeretem ot pedig probalom minnel jobbab erezztetni vrlr. Azt hajtogatja hogy o jobban szeret es hogy azert nem szeretne hog a baratnoje legyek mert nem erzi hogy szeretem. A csillagokat nem tudom neki lehozzni az egrol. Csak annyit tudok tenni hogy tmszivembol szeretem. Sok mindenen kiakadok bevallom, feltekenykedem mert szeretem es nem akarom elvesziteni. De nagyon bant hogy nem bizik bennem. Nem akarom elvesziteni de nagyon zavar hogy ugy tesz mintha mi sem tortent volna es hogy nem akarja hogy a baratnoje legyek. Es ezt nem nekem kellene tudatnom vele.
2014. szept. 26. 08:34
 1/1 BringaManó ***** válasza:
A szituációt nem ismerjük elég részletesen, pl. hogy miből kellene éreznie, hogy szereted. (De ne is mondd el, ezt a GYK-n nem fogjuk tudni megfejteni.) De az utolsó mondatoddal nem tudok egyetérteni. Kettőtöknek kellene tudni megbeszélni a dolgokat. Lehet, hogy nem árt "külső" segítség is, dehogy bárminek a tudatása alapvetően valaki más dolga lenne, azt nem hiszem.
2014. szept. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!