Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha megkérdezem a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérdezem a páromat, hogy hol volt délután, és nem válaszol, kitér a válaszadástól akkor jogosan akadok ki rá?

Figyelt kérdés

Nem megcsalásról van szó, más dologról, sejtem miről, csak Ő nem tudja, hogy én sejtem. Nem szerelmi háromszög a probléma háttere, hanem elment valahová, csinált valamit, amit akart korábban, de én nem támogattam, és tudom, hogy erről van szó.


Szóval ilyen esetekben, más is kiakad, vagy jogos ez a részemről? Megszoktam, hogy nincsenek titkaink, és ha felteszek egy kérdést akkor leginkább habozás nélkül kapok is rá választ azonnal, vagy ha nekem teszi fel a párom, akkor én is rögtön válaszolok, nem kerülöm a válaszadást, és nem is titkolózom, mindenről beszámolok!


Nálatok ez hogy van?

Férfi vagyok 27 éves, a párom lány 25 éves.


Ti is írjatok kort és nemet, ha kérhetem!


Köszönöm!



2012. nov. 9. 09:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én inkább azon gondolkoznék, hogy milyen megbocsájthatatlan dolgot csinált szerencsétlen, hogy akkora bűntudata van miatta, hogy be se meri vallani neked?

Ha a párom akar valamit csinálni akkor nem tiltom meg neki - max ha én nem akarom dolgot akkor én nem megyek vele.

2012. nov. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Megértelek. Nálunk sincsen titkolózás.

Kaptam tavaly én is lecseszést, h h a pi....ban voltam még este 11-kor. Simán elmondtam, h a kari ajándékodért mentem. Ez Októberben volt. Elhitte. Igaz is volt.

Ha tudod/selyted h hol volt, miért nem kérdezel rá egyenesen? Szerintem azért nem mondja, mert nincs kedve a morgásodhoz. Higgattan beszélj vele, ne légy se morcos, sem agresszív. Ne kiabálj.

Néha én is kétszer meggondolom h beszámoljak-e mindenről. Mert nincs kedvemövitatkozni. De azzal meg az a baj, h újjabb füllentéseket szül és egy idő után csökkenma bizalom.

Magyarázd el neki ezt. Ne veszekdjetek. És ha elmondja, köszönd meg, h őszinte volt.

2012. nov. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2-es vagok. Bocs lemaradt: 23L
2012. nov. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha titkolózna én is kiakadnék, de én nem tiltok meg neki semmit. Amiket nem tolerálnék: félrelépés, és bármi büntetendő dolog. Ezen kívül azt csinál amit csak szeretne szabadidejében, ha ez nem megy a családi élet rovására.

39/N

2012. nov. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy kiabálnék vele, vagy leszidnám azért mert csinált valamit, ami nem megcsalás vagy hasonló. Ha nem erről van szó, akkor meg tudjuk beszélni és nem kell előttem titkolózni. Soha nem titkolózom előtte semmiről, és soha nem megyek el úgy sehová, hogy valamilyen úton módon ne tudassam vele, hogy elmentem, vagy hogy kb hová meg mikor jövök stb.

Hűség probléma nincs nálunk ez nem olyan dolog. Nem kérdeztem rá, konkrétan, mert nehogy már én találjam ki, még ha 90% hogy tudom is hol volt, akkor sem, mondja el, ha kérdezem, sosem bántottam sem fizikailag, sem lelkileg, nem vagyok agresszív, sosem ártanék neki, még részegen sem, ami rám nem is jellemző, de tényleg semmilyen állapotomban nem tudnám bántani.

Ismerem már jól, mindent elmond ha nem azonnal akkor később, de én meg ettől kiborulok, hogy elmegy 1-2 - x óra vagy egy fél esetleg egész nap, és csak aztán mondja el, de aztán mindig elmondja, és általában nem is olyan nagy dolgok ezek, amiért félni kellene elmondani. Nyugtatom én folyamatosan, mindig elmondom, hogy nem kell parázni, mindent elmondhat bármikor bármiről, és el is várom, és tőlem is elvárhatja.


Persze imádom, és ez legyen a legnagyobb hibája, mert amúgy egy tökéletes lány, és nagyon szeretem! :)


Köszi a válaszokat, majd beszélek a fejével, és türelmesebb leszek, meg kedves nagyon.

2012. nov. 9. 09:37
 6/15 anonim ***** válasza:
Ezzel a hozzáállással nekem nem lennél a párom. Tiltasz, utánaszimatolsz, felháborodsz és igazolásokat keresel erre a viselkedésre. N
2012. nov. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod el mit hiszel hogy hol van nem tudunk segíteni. Szerinted 90 %-ban hol van ilyenkor és mit csinál? És te miért nem örülsz ennek? Szerintem nem vagy az anyja hogy lefixáld vele hogy akkor 8-ra itthon legyél. Elmegy, majd jön (mondjuk annyit illik mondani nagyvonalakban hogy délután, este késő este jövök)... Ha lenne valami amit a párom nem szereti hogy csinálok de én akarom akkor nyilván csinálni fogom csak nem beszélek róla annyit. Most nem fogok vitát generálni ezzel.
2012. nov. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

OK, ha fél nap, vagy egy egész nap, de 1-2 óra az semmi.

Néha az embernek közbe jön valami, és nem gondolja, hogy ezért értesíteni kell a másikat, hogy pl. most hívtam fel a fodrászom, és azonnal tudott fogadni, mert valaki visszamondta. Szerintem ezt ráér utána is elmondani.

Nem kell ilyen görcsösen kontroll alatt tartani valakit, mert ezt előbb utóbb megsínyli a kapcsolat.

Ha te pl. dolgozol, ő meg otthon van, akkor is elvárnád, hogy felhívjon mikor hova megy, ha nem tuja előre a programját?

2012. nov. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Itt valami sántít... Mondd már el, hogy mit tiltasz neki ennyire!
2012. nov. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Meztelenül fotózták, vagy mi? Most ez jutott eszembe.
2012. nov. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!