Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek Cortez és Reni...

Szerintetek Cortez és Reni (SZJG ) vagy Edward és Bella (alkonyat) az igaziból, jobb pár?

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 22:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Egyértelmű, hogy Edward és Bella. Az Alkonyat egy IGAZI gyönyörű romantikus sztori, a jó csöpögős fajtából, de szerencsére azért van benne egy kis cselekmény is. Az "SZJG" -ben pedig nem történik SEMMI. Csak úgy van...
2014. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
62%
Edward és Bella
2014. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
Egyiket sem nevezném jó párnak.
2014. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

Hát...igazából szerintem mindkét pár átlagos, ha nem vesszük figyelembe vámpírék emberfeletti képességeit.

Leiner Laura elmondta, hogy azért Reni szempontjából meséli el a történeteket, mert ő az osztályban a legnormálisabb, aki inkább külső szemlélője, mint aktív részese a vandálkodásnak és a cselekménynek is, és valljuk be, hogy Cortezzel való kapcsolata se az ő megtervezett pasiszerző akciójának eredménye...

Bella meg Bella.

Igazság szerint szerintem a két lánynak nincs valami fűha-de-egyedi karaktere, olyan semmilyenek :/

De a kérdésre válaszolva, egy C&R, mert Reni legalább változik egy picit, miután összejött Cortezzel és lazább lesz, míg Bellán, ha jól emlékszem, a hegyes szemfogain kívül nem történik változás.

:)

2014. júl. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szóval egyértelműen Edward és Bella? Én mind a két könyvet imádom amúgy
2014. júl. 2. 22:38
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Edward és Bella.
2014. júl. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Edward és Bella
2014. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
9%
Szerintem meg ideje felnőni és nem ezzel foglalkozni, hanem saját igazi kapcsolatot teremteni, ami sokkal értelmesebb, mint ezek a kitalációk.
2014. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
És megszólalt az ész. Minek is olvasni, nem igaz, kedves utolsó?
2014. júl. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
19%
Olvastam a SzJG-t, a Twilight nem tetszett, nem igazán bírom a vámpíros sztorikat... Egy darabig én is ideákat kerestek, de rájöttem, hogy nincs értelme. Ezek csak mesék. De azért köszönöm az aggódást. :) Ennyi erővel felhozhatnánk az Időtlen szerelemből Gideont és Gwendolint vagy a Hunger Games-ből Peeta-t és Katniss-t. De nincs értelme ilyen dolgokon rágódni. :) Mindegyik párban mása jó, és ez a valóságban is így van.
2014. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!