Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki lesz előbb impotens, aki...

Ki lesz előbb impotens, aki kövér vagy aki sokat cigizik?

Figyelt kérdés
Ismerősöm szerint, aki még csak 20 éves de már általánosban nagyban szívta a cigit, és mostmár napi csomaggal szív, én inkább leszek impotens mint ő, mert nagyon kövér vagyok, de szerintem ez nem befolyásol semmit, szerintem neki már most sem lehet gyereke, annyit cigizett.Szerintetek melyikünknek van igaza? Útálom ha tudom hogy igazam van és mégis kötekednek velem!!

2014. szept. 27. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindketten azok lesztek! xDDD

Régen is cigiztek, gondolok itt öregapáinkra (nem csak pipa volt!!!) és tessék mi is itt vagyunk, holott ők még otthon termesztették a kapadohányt, és maguk locsolták különböző vegyszerekkel (nikotin meg a jó ég tuja még milyen mérgekkel)

A mai cigikben meg már füstszűrő, szénszűrő meg kisebb adagok vannak.

2014. szept. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy te mekkora tévhitben éltél egész életedben kedves kérdező... a dohányosok nem lesznek impotensek... mindenki az lesz... öreg korban. Ők lehet (de csak LEHET), hogy egy picivel hamarabb. De az is lehet, hogy holnap el üt téged az autó...


Ez olyan szinten nem törvényszerű, hogy egy hatalmas nagy gyökérség.

2014. szept. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Shai-Hulud ***** válasza:

"Ki lesz előbb impotens, aki kövér vagy aki sokat cigizik?"

Az, amelyiknek rondább a felesége. :-D

2014. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!